ceptetamir Tecrübem

Merhaba, sizinle yakın zamanda yaşadığım bir olayı kısaca paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık 2-3 gün önce bozulan cep telefonum için işyerime yakın, güvenilir bir onarım servisi aramaya başladım. İnternet’te arama yaparken, karşıma çıkan ceptetamir.com sitesini kesinlikle tavsiye ediyorum. Reklam veren bir site olduğu için başta biraz tereddüt ile baktım. Ancak, web sitelerini inceleyince ITUCekirdek girişimi olduğunu gördüm. Hemen kayıt oldum. Yaklaşık 3 dakika sonra, çok kibar sesli bir bayan beni geri aradı. Telefonumun sorunu ile ilgili en ince detaya kadar bilgileri benden aldı. Sabah aradığım ceptetamir, öğleden sonra hastanede odamda telefonumu tamir ediyordu (bu arada telefonumun tamirini kusursuz şekilde yapan, ceptetamir Burak beye ayrıca teşekkür ederim).

Bahsettiğim gibi, ceptetamir, aslında cep telefonu tamir hizmetini ayağınıza getiren bir sistem. Hemen her çeşit cep telefonu tamirini yaptıklarını öğrendim. ipad, Macbook ve imac’ler de dahil.

Ayağınıza hizmetin gelmesinin en büyük avantajı (bu hizmeti aldığımda öğrendiğim, daha önce bozulan telefonu bıraktığım tamircinin telefonuma ait iki mini kapak ve 6 mini vidayı aldığını daha doğrusu çaldığını öğrendim) telefonunuz gözünüzün önünde, sohbet ede, ede tamir ediliyor. Üstelik garantili bir şekilde.

Ücret konusunda girmiyorum, iyi bir hizmeti, oldukça makul bir ücrete aldım diyebilirim. En iyi tarafıda, sisteme kayıt olduğunuzda, ne kadar ödeyeceğinizi de biliyorsunuz. Süpriz yok !!!

Evet, ceptetamir ile yaşadığım bu tecrübeyi sizler ile paylaşmak istedim. Hizmet ile ilgili daha detaylı bilgiyi doğrudan benden almak isterseniz; bana buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

WhatsApp WhatsApp Mesaj