Radyofrekans Kılcal Damar Tedavisi

Radyofrekans Kılcal Damar Tedavisi

Merhaba. Kılcal damar tedavisi için, son zamanlarda transkütan radyofrekans cihazlarına bir yenisi eklendi; VeinGogh.

Radyofrekans Kılcal Damar Tedavisi: VeinGogh, Transkütan Radyofrekans Tedavisi

Özel iğnesi ve Microburst teknolojisi ile birlikte VeinGogh, ohmic termoliz yöntemi artık daha da etkili…. VeinGogh, IPL ve dermal lazerlerin aksine, tüm cilt tiplerine, güvenle uygulanabilen bir yöntemdir.
Skleroterapinin uygulanamayacağı kadar ince damarlarda oldukça etkili bir tedavidir.

Yazın ultraviole ışınlarının yan etkileri nedeniyle, skleroterapi ve dermal lazer kullanımı oldukça risklidir. VeinGogh’un çalışma prensibi radyofrekans (ses dalgası) olduğu için, skleroterapi veya dermal lazer tedavilerine göre yazın daha güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Tedavinin süresi, uygulama alanına göre değişkenlik göstermekle birlikte, yaklaşık 20 – 30 dakika kadar sürmektedir. Tedavinin etkisi hemen gözlenmekte olup, iyileşme süresi yaklaşık 2 – 3 hafta arasında değişmektedir. Genellikle, 2 – 3 seans gerekmektedir. Tedavi ile %60 – 70 başarı sağlanmaktadır. Tedavi sırasında ortaya çıkan ağrı birçok hasta tarafından rahatlıkla tolere edilmektedir.

Yöntem ile ilgili kısa video:

Tedavi için artık ne bekliyorsunuz? Kılcal damar tedavisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, bu yazım (kılcal damar radyofrekans tedavisi) ilginizi çekecektir.

Eğer, sizin de varis, toplardamar hastalıkları ve damar sağlığınız ile ilgili sormak istedikleriniz varsa, bana buradan ulaşabilirsiniz. Ancak, sorunuzu sormadan önce lütfen bu yazımı okuyunuz.

Sağlıkla kalın…

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Cevap Yaz

WhatsApp WhatsApp'tan Yaz