Sağlıklı Beslenme: pinoeatshealthy Blogu

Sağlıklı Beslenme: pinoeatshealthy Blogu

Merhaba. Siz de, internette sağlıklı beslenme konusunda sıklıkla arama yapar mısınız? Ben, böyle bir arama sırasında karşılaştım pinoeatshealthy blogu ile. Müthiş faydalı bilgileri içeren, oldukça güzel tasarlanmış, renkli bir blog (bu arada, kendisi benim hemşehrim olur). Bence, konusunda da oldukça iddialı. Kesinlikle, yazılarını okumanızı, ve hatta bir referans sitesi olarak kullanmanızı öneririm. 

Uzun zaman, beslenme konusunda hassas birisi olamadım. Bunun sanırım en önemli nedeni, Adana’lı olmam olsa gerek. Ancak, sanırım ileri yaş sınırına merdiven dayamış birisi olarak ve ufak, ufak sağlık sorunlarının kapımı çalmaya başladığını hissetmemden dolayı böylesi blogları takip etmeye ve okumaya başladım. pinoeatshealthy’nin sağlıklı beslenmeye neden ve ne  zaman başladığını merak edenler için bir başlangıç yazısı var. Bağlantısı, burada.

Dediğim gibi, ben her zaman, bu kadar zevkle okunabilecek siteler ile karşılaşmıyorum. Şimdiden, keyifli okumalar diliyorum. Eğer, sizin de paylaşmak istediğiniz güzel blog veya web siteleriniz varsa, bana iletirseniz çok sevinirim. Bu konu ve her konuda olduğu gibi, buradan ulaşabilirsiniz. Ancak, bana sorunuzu sormadan önce, lütfen bu yazıyı okuyunuz.

Sağlıkla kalın…

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Cevap Yaz

WhatsApp WhatsApp'tan Yaz